Przedsiębiorstwo

SKY Agriculture to owoc spotkania przemysłowców z rolnikami. Wspólnie pracujemy nad budową maszyn, które odpowiadają aktualnym i przyszłym potrzebom naszych gospodarstw rolnych. Nasze rozwiązania są innowacyjne ale zawsze pragmatyczne i proste w użyciu. Gwarantujemy odpowiednio przygotowany serwis, który umożliwi w pełni wykorzystać możliwości maszyn. Nasze fabryki zajmują się produkcją maszyn, by zachować pełną kontrolę nad jakością. Zapraszamy do SKY Agriculture, do gospodarstwa rolnego w La Conillais, we Francji, żeby odkryć nasz zespół, nasze maszyny, nasze próby i pomysły na przyszłość…”

Bliski serwis

Celem ten nowej struktury jest dostarczenie specjalistycznego sprzętu do uproszczonych technik uprawowych i siewu bezpośredniego usługi wysokiej jakości. SKY Agriculture jest w ciągłym kontakcie z rolnikami, którzy są coraz bardziej profesjonalni i daje im odpowiedź z zakresu specjalizacji i osiągów. SKY Agriculture korzysta z ekspertyzy, umiejętności i doświadczenia SULKY, które zapewnia przemysłową produkcję maszyny w 3 fabrykach znajdujących się we Francji.

Agronomia

SKY Agriculture jest zarządzane przez Davida GUY, rolnika i inżyniera agronomii. Towarzyszy mu wykwalifikowana i doświadczona załoga, by zapewnić przede wszystkim serwis wysokiej jakości oraz sprzedaż we Francji i w Europie. Siedziba firmy znajduje się w gospodarstwie Conillais (departament Loire-Atlantique), w której stosuje się techniku siewu bezorkowego.

Jakość przemysłowa