Seria

Firma SKY-Agriculture koncentruje się na rozwiązaniach z zakresu siewu uproszczonego i bezpośredniego, we Francji jak i w eksporcie. Seria siewników przyczepianych dzieli się na modele Maxi Drill oraz Easy Drill.

Maxi Drill

<span lang='fr'>Le Maxi Drill au travail</span>Rozwiązanie, dzięki któremu można osiągnąć rekordową wydajność. Siewnik łączy przygotowanie gleby za pomocą dwóch rzędów talerzy. Maxidrill umożliwia wysiew w uprawione ściernisko oraz po orce pługiem. Główną nowością w tym modelu siewnika jest możliwość podsiewania nawozem granulowanym w czasie siewu lub wysiania wielu różnych gatunków rośli w różnych dawkach i na różne głębokości.
Więcej informacji Maxi Drill


CART SW

CART SW1 SIEWNIK = WIELE ROZWIĄZAŃ
Siewnik można przekształcić w uniwersalną maszynę CART. Belka z sekcjami wysiewającymi o szerokości 6 lub 9m może być łatwo zamontowana dzięki znormalizowanemu 3-punktowemu układowi zaczepienia. CART jest jedyną maszyną europejską ze znormalizowamy 3-punktowym układem zaczepienia, który umożliwia wykorzystanie zbiornika siewnika do różnych zastosowań.

Więcej informacji CART SW


Easy Drill

<span lang='fr'>L'easy Drill - version 3 m avec Fertilisateur</span>Rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą przejść na siew bezpośredni w poplon. Siewnik charakteryzuje się minimalnym poruszeniem gleby w poziomie. Easydrill oferuje również bardzo dużą zdolność penetracji sekcji wysiewającej w glebę oraz silny, dobrze kontrolowany docisk. Ten model, niezależnie od szerokości roboczej może dysponować podziałem zbiornika, umożliwiającym jednoczesne dozowanie dwóch różnych produktów, w dwóch różnych dawkach i na dwie różne głębokości.

Więcej informacji Easy Drill


Wał FACA

Rouleau FACARozwiązanie dla kładzenia i niszczenia poplonów. Noże uszkadzają warstwę roślinną, ale nie poruszają ziemi, aby uniknąć niepotrzebny rozsiew i kiełkowanie. Dla zaakcentowania agresywności działania wału możliwe jest jego dociążenie.
Wał SKY FACA umieszcza się z przodu ciągnika, aby móc połączyć niszczenie poplonów z pracą siewnika lub kultywatora ścierniskowego. Seria dzieli się na 11 modeli, od 3 do 6 metrów, dostępnych w zależności od modelu na ramie sztywnej lub składanej.
Więcej informacji Wał FACA


Kultywator ścierniskowy DDI

TW6Rozwiązanie dla powierzchniowego przygotowania ścierniska, intensywnego mulczowania resztek pożniwnych i niszczenia warstw roślinnych oraz poplonów. Seria DDI składa się z 5 modeli zawieszanych, o szerokości od 3m do 6,70 m oraz z 6 modeli przyczepianych o szerokościach od 4,70 m do 9,50 m. Talerze robocze są wklęsłe i karbowane, aby zoptymalizować mieszanie i cięcie resztek roślinnych. Docisk osiąga około 150 kg na talerz. Kultywator ścierniskowy pozostaje stabilny w pracy, gdyż jego oś jezdna znajduje się na środku ramy. Ustawienie głębokości roboczej odbywa się hydraulicznie, z kabiny ciągnika.
Więcej informacji Kultywatory ścierniskowe DDI


Kultywator ścierniskowy DVT

DVTTo kultywator ścierniskowy z prostymi talerzami, które pracują pionowo w glebie. Mówimy więc o kultywatorze ścierniskowym z pracą w glebie wykonywaną pionowo. Celem tej maszyny jest praca blisko powierzchni gleby (2 do 5 cm) bez żadnego tworzenia podeszwy « poziomej ». To dla tego powodu talerze nie są ustawione pod kątem : nie ma więc żadnego ryzyka wygładzania dna warstwy roboczej i tworzenia podeszwy. Ideo jest « ustawianie do pionu » profilu gleby w celu zoptymalizowania aktywności biologicznej i korzenienia się w metodzie siewu bezpośredniego.
Więcej informacji Kultywatory ścierniskowe DVT


Kultywator ścierniskowy DDE

DDE TW 5Kultywator ścierniskowy z 4 rzędami zębów, uniwersalny. Umie wszystko zrobić! Seria DDE składa się z 4 modeli przyczepianych, o szerokościach od 4,80 do 8,15m. Dzięki prześwitowi ramy wynoszącemu 840 mm i 4 prawdziwym rzędom zębów bez koła, kultywator ścierniskowy DDE jest nieczuły na zapychania. Możliwe jest użytkowanie zębów ze skrzydłami podcinającymi powierzchniowo i zrywającymi warstwę lub użytkowanie bez skrzydeł podcinających w celu głębokiego spulchnienia gleby.
Więcej informacji Kultywatory ścierniskowe DDE


Zbiornik PRO

Trémie PRORozwiązanie dla stosowania 3 różnych produktów z wykorzystaniem 3 zbiorników, 3 dozowników i 2 różnych głębokości, obsługiwane za pomocą 1 konsoli kontrolnej. Siewnik jest więc wyposażony w 3 dozowniki wykonane ze stali nierdzewnej, napędzane elektrycznie, które mogą dozować nawóz granulowany, materiał siewny, środki mikrogranulowane i przeciwko ślimakom. Jedna konsola obsługowa umieszczona w kabinie obsługuje każdy dozownik niezależnie. Możliwe jest zmienne dawkowania z wykorzystaniem map (konsola ma w swoim wyposażeniu czytnik kart pamięci SD). Użytkownik może niezależnie ustawiać głębokość wysiewu dla 2 pierwszych produktów. Trzeci produkt jest umieszczany na takiej samej głębokości jak pierwszy lub drugi produkt. Ta funkcjonalność odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na siew wielu różnych gatunków roślin oraz lokalizowanego podsiewania nawozów granulowanych.
Więcej informacji Zbiornik PRO