Společnost Sky, která se již 87 let specializuje na setí a hnojení, potvrzuje svou účast na příštím veletrhu AGRITECHNICA, který se bude konat od 12. do 18. listopadu 2023 v Hannoveru.

Agritechnica se stala událostí, která spojuje všechny aktéry ve světě zemědělství, platformou pro výměnu a vytváření hodnot, otevřenou všem projevům, které přispívají k výkonnosti a udržitelnosti zemědělství; místem, kde se upozorňuje na všechny sociální, demografické, ekonomické a environmentální výzvy.

Nebe na veletrhu AGRITECHNICA 2023 se postaví výzvám zítřka

“Pro společnost Sky je veletrh AGRITECHNICA zásadní mezinárodní přehlídkou, na které můžeme prezentovat náš sortiment v centru předního evropského trhu se zemědělskou technikou, a to v klíčovém období rozhodovacího cyklu. V době, kdy svět zemědělství prochází hlubokými změnami, se společnost Sky prezentuje jako partner v zemědělství, který naslouchá zemědělcům a pomáhá jim optimalizovat jejich výkonnost a pěstitelské postupy. Naše značka proto bude mít na nadcházejícím veletrhu Agritechnica silné zastoupení. říká Julien Burel, předseda správní rady rodinného holdingu Fabien Burel, který vlastní společnost Sky.

Dnes více než kdy jindy musí aktéři v zemědělském odvětví podporovat svět zemědělství, naplňovat očekávání tohoto odvětví, hledat technická řešení a reagovat na sociální a ekonomické výzvy, kterým zemědělství čelí.